Drevená magnetická stavebnica Kooglo (100 ks)

Vynikajúce drevené kocky rozvíjajúce predstavivosť a motorické schopnosti dieťaťa. Veľkosť základného bloku - 3 cm. Magnety uľahčujú kombináciu prvkov. Balenie v ekologickej a estetickej krabici.

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: K30100N
130 € 108,30 € bez DPH
Drevená magnetická stavebnica Kooglo (100 ks)

Drevená magnetická stavebnica podporí motorický vývin

Magnetická stavebnica KOOGLO je perfektnou kombináciou klasických drevených blokov s praktickými magnetmi. Vďaka prítomnosti magnetov sú drevené vzdelávacie bloky pre deti zábavnejšie. Drevené kocky s magnetom sú univerzálnou hračkou, ktorá poskytne vašim deťom veľa zábavy a zároveň pozitívne ovplyvní ich vývoj. Kombinuje tradíciu drevených kociek s moderným prístupom.

Poskladajte trvalé drevené stavby

Jednotlivé prvky sa dajú navzájom spojiť veľmi trvanlivým spôsobom, ktorý umožňujú magnety. Dieťa tak ľahko dokáže spájať jednotlivé segmenty blokov a vytvárať trvalé stavby, ktoré sa ani počas stavania nerozpadnú. Pri stavbe prvých objektov sa môžete spolu s deťmi inšpirovať ilustráciami, ktoré obsahujú príklady a pokyny výrobcu, ako ich postaviť.

Drevená magnetická stavebnica sa skladá zo 100 prvkov v rôznych tvaroch s prírodnou drevenou textúrou a zaoblenými hranami. Samozrejme tento počet je možné zvýšiť zakúpením ďalšej súpravy. Drevené bloky sú doplnené jemnými magnetmi, vďaka ktorým sa dajú naskladať do rôznych priestorových konštrukcií a pritom sa nerozpadnú. Drevené magnetické kocky sú bezpečné aj pre deti od 2 rokov, pretože jednotlivé diely sú bez ostrých hrán.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené stavebnice
Množstvo: 100 ks
Kocka: 30 mm
Vek: 2 roky
Farba: Bezfarebné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty