Drevená magnetická stavebnica Kooglo (30 ks)

Magnetické drevené kocky rozvíjajúce predstavivosť a motorické schopnosti dieťaťa. Veľkosť blokov je od 3 do 6 cm. Magnety uľahčujú kombináciu prvkov. Balenie v ekologickej a estetickej krabici.

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: K4030N
54 € 45 € bez DPH
Drevená magnetická stavebnica Kooglo (30 ks)

Drevená stavebnica s magnetmi Kooglo

Magnetická stavebnica z dreva je perfektnou kombináciou klasických drevených blokov s praktickými magnetmi. Vďaka prítomnosti magnetov sú drevené vzdelávacie bloky pre deti zo série Mini Natural zábavnejšie. Dieťa môže ľahko spájať jednotlivé segmenty blokov a vytvárať trvalé štruktúry. Drevené kocky s magnetom sú univerzálnou hračkou, ktorá poskytne deťom veľa zábavy a zároveň pozitívne ovplyvní ich vývoj.

Drevená stavebnica pre nápaditých architektov

Drevené kocky sa dajú navzájom spojiť trvanlivým spôsobom, ktorý umožňujú magnety. Tým sa dajú vytvárať nápadité stavby rôznych konštrukcií, ktoré sa nerozpadnú ani počas stavania. Pri počiatočnom stavaní odporúčame inšpirovať sa ilustráciami a pokynmi výrobcu, ako jednotlivé stavby postaviť. 

Súprava obsahuje 30 prvkov v rôznych tvaroch. Samozrejme tento počet je možné zvýšiť zakúpením ďalších súprav. Magnetické bloky kombinujú tradíciu drevených hračiek s moderným prístupom. Drevené magnetické kocky sú bezpečné aj pre deti od 2 rokov, pretože jednotlivé diely majú zaoblené hrany.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené stavebnice
Množstvo: 30 ks
Veľkosť dielov: 30 - 60 mm
Vek: 2 roky
Farba: bezfarebné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty