Drevená magnetická stavebnica Kooglo (300 ks)

Kód: K30300N
301,20 € 251 € bez DPH 1 € / 1 ks
Na sklade

Drevená magnetická stavebnica Kooglo obsahuje 300 ks bezfarebných kociek. Vhodná pre vzdelávacie inštitúcie. Podporuje motorické schopnosti detí a rozvíja ich predstavivosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená magnetická stavebnica Kooglo

Drevená magnetická stavebnica je univerzálnou hračkou, ktorá poskytne deťom zábavu na dlhé hodiny. Drevené kocky sa dajú navzájom skladať trvanlivým spôsobom, a to vďaka zabudovaným magnetom. Tým dokážu vytvárať nápadité stavby rôznych konštrukcií a veľkostí, ktoré sa nerozpadnú ani počas stavania. Pri stavaní stavieb je možné sa inšpirovať pokynmi a ilustráciami výrobcu.

Aj vďaka stavebnici budú deti škôlku milovať

Magnetická stavebnica obsahuje 300 kusov bezfarebných drevených magnetických častí, rôznych tvarov. Sú skvelé pre vzdelávacie inštitúcie, ako sú škôlky alebo jasle. Rozvíjajú predstavivosť a motorické schopnosti detí. Pomocou kociek sa deti učia manuálnej zručnosti, sebaistote i kreativite. Drevené kocky s magnetom napomáhajú koordinácii očí i rúk detí. Neobsahujú ostré hrany, sú veľké 3 cm a tak sú vhodné aj pre deti od 2 rokov. Vyrobené sú z kvalitného bukového dreva a uložené v krásnom drevenom boxe.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené stavebnice
Záruka: 2 roky
Množstvo: 300 ks
Veľkosť kocky: 30 mm
Farba: Bezfarebné
Materiál: bukové drevo
Vek: 2+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: