Drevená magnetická stavebnica Kooglo (50 ks, farebná)

Drevené magnetické kocky rozvíjajúce motorické schopnosti dieťaťa. Veľkosť základného bloku - 3 cm. Magnety uľahčujú kombináciu prvkov. Celé balenie v ekologickej a estetickej krabici.

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: K3050C
79,10 € –1 % 78 € 65 € bez DPH
Drevená magnetická stavebnica Kooglo (50 ks, farebná)
1fbf81b995c61f6e52a423511a0d3a90
79,10 € –1 %

Drevená magnetická stavebnica KOOGLO

Drevené kocky s magnetom sú univerzálnou hračkou, ktorá poskytuje deťom veľa zábavy. Rozvíja predstavivosť a motorické schopnosti dieťaťa. Dieťa sa učí manuálnej zručnosti, sebaistote i kreativite. Farebné drevené kocky napomáhajú rozpoznávaniu farieb a koordinácii očí i rúk dieťaťa. 

Magnetická stavebnica pre malých architektov

Jednotlivé prvky sa dajú navzájom spájať trvanlivým spôsobom, ktoré umožňujú magnety umiestnené v stenách kociek. Tým sa dajú vytvárať nápadité stavby rôznych konštrukcií, ktoré sa nerozpadnú ani počas stavania. Začiatočníci sa môžu inšpirovať ilustráciami a pokynmi výrobcu, a tak im pôjde stavanie už od začiatku od ruky. 

Súprava obsahuje 50 častí drevených kociek, rôznych tvarov. Tento počet je možné navýšiť zakúpením ďalších súprav. Vyrobené sú z tvrdého bukového dreva a sú bezpečné aj pre deti od 2 rokov. Jednotlivé diely sú veľké 3 cm a nemajú ostré hrany, takže nehrozí riziko poranenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené stavebnice
Množstvo: 50 ks
Kocka: 30 mm
Vek: 2 roky
Farba: Farebné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty