Drevená magnetická stavebnica Kooglo (50 ks)

Vynikajúce drevené kocky rozvíjajúce predstavivosť a motorické schopnosti dieťaťa. Veľkosť základného bloku - 3 cm. Magnety uľahčujú kombináciu prvkov. Celé balenie v ekologickej a estetickej krabici.

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: K3050N
74 € 61,70 € bez DPH
Drevená magnetická stavebnica Kooglo (50 ks)

Magnetická stavebnica KOOGLO zaujme malých i veľkých

Stavebnica KOOGLO - drevené kocky s magnetom sú univerzálnou hračkou, ktorá poskytne zábavu na dlhé hodiny malým i veľkým. Rozvíja predstavivosť i koordináciu očí a rúk dieťaťa. Pri hre so stavebnicou sa dieťa nielen hrá, ale sa učí manuálnej zručnosti, sebaistote i kreativite. 

Stavebnica umožní postaviť akúkoľvek stavbu

Jednotlivé časti sa dajú navzájom spájať trvanlivým spôsobom a to vďaka magnetom umiestneným na jednotlivých kockách. Dieťa tak dokáže postaviť akúkoľvek stavbu bez toho, aby sa rozpadla ešte počas stavania. Dochádza vám alebo vášmu dieťaťu predstavivosť? Môžete využiť ilustrácie a pokyny od výrobcu, ktoré vám pomôžu pri stavaní jednotlivých stavieb.

Drevená magnetická stavebnica obsahuje 50 častí rôznych tvarov s prírodnou drevenou textúrou, vyrobených z bukového dreva. Tento počet je možné rozšíriť zakúpením ďalšej súpravy. Vďaka zaobleným hranám ju môžete darovať aj deťom od 2 rokov, pretože nehrozí riziko poranenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené stavebnice
Množstvo: 50 ks
Kocka: 30 mm
Vek: 2 roky
Farba: Bezfarebné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Stavebnica Vilac Batibloc
39,50 €
V2139
Stavebnica Miniwob
32,20 €
LE11810
Tidlo Drevená skladacia súprava T0062
Stavebnica Nordic 67 kusov
24,20 €
LE11875