Detská izba Hoppa basic

Kód: 212/BELL
661,20 € 551 € bez DPH
Výroba (7 - 16 dní)

Nábytok, ktorý má sprevádzať dieťa počas prvých rokov života, musí byť nielen funkčný, ale tiež prispôsobený rastúcim požiadavkám malého používateľa. Okrem toho musí spĺňať aj požiadavky rodičov. Na splnenie všetkých očakávaní bola vytvorená nová kolekcia detského nábytku Hoppa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nábytok do detskej izby Hoppa basic

Súčasťou zostavy nábytku je:

Kto dokáže lepšie identifikovať nedostatky detského nábytku, ako samotní rodičia? Tento fakt si veľmi dobre uvedomili návrhári, ktorí sa po konzultáciách s rodičmi rozhodli zakomponovať ich pripomienky do návrhu nového funkčného nábytku. Výsledok ich práce už poznáte. Je ním detská izba Hoppa, ktorá je ponukou pre rodičov, ktorí si cenia minimalistickú estetiku a maximálnu funkčnosť. Inšpiráciou pre dizajnérov bol škandinávsky štýl, no severskej strohosti sa obávať nemusíte, detská izba pôsobí príjemne a útulne.

To samozrejme ešte nie je všetko. Detská izba rastie spolu s dieťaťom, prispôsobuje sa jeho potrebám a je tak schopná splniť očakávania aj tých najnáročnejších používateľov. V tejto línii pokračuje nábytok aj čo sa týka kvality materiálov. Nábytok je vyrobený z bukového dreva a kvalitnej MDF dosky. Na povrchovú úpravu bol použitý zdravotne neškodný biely náter, ktorého zloženie je odolné voči drobným škrabancom, zdôrazňuje štruktúru prírodného dreva a chráni povrch pred žltnutím v dôsledku plynutia času. 

Ďalšie informácie:

Detská izba je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie samozrejme disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.). 

Spodná zásuvka na postieľku nie je súčasťou balenia. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: