Detská izba Hoppa exclusive

Kód: 212E/BELL
1 197,60 € 998 € bez DPH
Výroba (7 - 16 dní)

Nábytok, ktorý má sprevádzať dieťa počas prvých rokov života, musí byť nielen funkčný, ale tiež prispôsobený rastúcim požiadavkám malého používateľa. Okrem toho musí spĺňať aj požiadavky rodičov. Na splnenie všetkých očakávaní bola vytvorená nová kolekcia detského nábytku Hoppa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nábytok do detskej izby Hoppa exclusive

Súčasťou zostavy nábytku je:

Kto dokáže lepšie identifikovať nedostatky detského nábytku, ako samotní rodičia? Tento fakt si veľmi dobre uvedomili návrhári, ktorí sa po konzultáciách s rodičmi rozhodli zakomponovať ich pripomienky do návrhu nového funkčného nábytku. Výsledok ich práce už poznáte. Je ním detská izba Hoppa, ktorá je ponukou pre rodičov, ktorí si cenia minimalistickú estetiku a maximálnu funkčnosť. Inšpiráciou pre dizajnérov bol škandinávsky štýl, no severskej strohosti sa obávať nemusíte. Detská izba pôsobí príjemne i útulne a na komforte sa tiež nešetrilo.

To samozrejme ešte nie je všetko. Detská izba Hoppa exclusive rastie spolu s dieťaťom, prispôsobuje sa jeho potrebám a je schopná splniť očakávania aj tých najnáročnejších používateľov. Nábytok samozrejme nerastie s dieťaťom obrazne, ale naozaj. Vďaka modernému a dômyselnému prevedeniu môže byť postieľka z tejto kolekcie premenená na pohodlnú posteľ pre staršie dieťa, zatiaľ čo ostatné prvky môžu byť použité na vytvorenie príťažlivého pracovného stola. Bočná stena postieľky zároveň môže vykúzliť akýsi organizér, na ktorý môžu byť zavesené dekorácie alebo boxy s drobnosťami. Detská postieľka Hoppa môže byť dieťaťom využívaná až do veku 10 rokov, ostatné kúsky zostavy ešte dlhšie. 

V nastolenej línii pokračuje nábytok aj čo sa týka kvality materiálov, vyrobený je z bukového dreva a kvalitnej MDF dosky. Na povrchovú úpravu bol použitý zdravotne neškodný náter, ktorého zloženie je odolné voči drobným škrabancom, zdôrazňuje štruktúru prírodného dreva a chráni povrch pred žltnutím v dôsledku plynutia času. Detská izba je dodávaná v kombinácii elegantnej bielej farby a prírodného dreva.

Ďalšie informácie:

Detská izba je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie samozrejme disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.). 

V rámci detskej izby Hoppa exclusive je spodná zásuvka postieľky súčasťou balenia. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: