Detská izba Snap baby (šedá)

Kód: 7523/PIN
1 441,46 € 1 201,22 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Detská izba Snap baby s príjemným dizajnom, ktorý znesie aj tie najprísnejšie kritériá. Izba nie je na tom o nič horšie ani po praktickej stránke, zostava nábytku je komplexná, myslí na všetky potreby dieťaťa

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská izba Snap baby (šedá)

Zostava obsahuje:

Detská izba Snap baby vyhovie všetkým požiadavkám rodičov i detí. Nábytok vďaka kombinácii sivej farby a prírodného dreva pôsobí mimoriadne vkusne a štýlovo, no neprehliadnuteľným ho robí ešte niečo. Zostava nábytku Snap totiž, ako vôbec prvá kolekcia nábytku, obsahuje časti vyrobené z laminovanej dosky, ktoré sú dyhované bezšvíkovým (laserovým) spôsobom. Táto technológia zaručuje výnimočnú kvalitu a vodotesnosť spojenia. Spoje v podstate nie sú viditeľné. Takáto estetika dotiahnutá do dokonalosti je pre tradičné systémy dyhovania nábytku prakticky nedosiahnuteľná.

Inak je nábytok vyrobený z kvalitnej MDF dosky, dekoratívne prvky, úchytky a nožičky sú vyrobené z prírodného bukového dreva. Nábytok je natretý zdravotne neškodnými farbami, vďaka ktorým sa riziko alergickej reakcie u detí eliminovalo na minimum. Detská izba Snap spĺňa prísne európske normy nielen z hľadiska požiadaviek na bezpečnosť, ale aj na pevnosť a trvanlivosť. Izba je ideálna pre batoľatá a predškolákov, s výnimkou postieľky však ostatné kúsky nábytku budú dieťaťu slúžiť dlhé roky.

Farba: RAL 7015

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: