Detská izba Toteme cube

Kód: 274/BELL2
1 136,40 € 947 € bez DPH
Výroba (8 - 22 dní)

Kolekcia Toteme je rad detského nábytku s modernými a minimalistickými tvarmi. Hlavnými dekoratívnymi prvkami sú matné a biele frézky v geometrickom vzore. Kombinácia bielej farby a dubového dreva prepožičiava interiéru teplú, útulnú atmosféru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nábytok do detskej izby Toteme cube

Súčasťou zostavy nábytku je:

Detská izba Toteme cube sa pýši neopozeraným, originálnym dizajnom, no zároveň je perfektným príkladom toho, že aj takýto zaujímavý nábytok môže byť plne funkčný, pohodlný a praktický. Nábytok rastie spolu s dieťaťom. Detská postieľka sa dá prestavať na praktickú posteľ, ostatné kúsky zostavy môže dieťa využívať pokojne aj na druhom stupni základnej školy. Nábytok má na to všetky predpoklady.  

Vyrobený je z kvalitnej MDF dosky a bukového dreva, spĺňa všetky európske normy z hľadiska bezpečnosti používania. Materiály používané vo výrobnom procese sú bezpečné, rovnako ako zdravotne neškodné farby. Poteší vysoká odolnosť nábytku voči poškriabaniu a žltnutiu vplyvom pôsobenia času, za zmienku stojí kovanie od renomovanej spoločnosti Häfele i pohodlné "push to open" otváranie zásuviek a dverí.

Ďalšie informácie:

Detská izba Toteme cube je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.). 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: